blog_opt_3

Witam na mojej stronie

Adwokat Anna Jedlińska-Goławska ukończyła studia prawnicze na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej. Odbyła aplikację adwokacką w Okręgowej Radzie Adwokackiej w Lublinie. Od 2001 r. prowadzi praktykę zawodową w ramach Kancelarii Adwokackiej.
Adwokat Anna Jedlińska-Goławska prowadzi kancelarię adwokacką, bazującą na osobistym kontakcie adwokata z klientem, wzajemnym zaufaniu i dyskrecji. W trakcie swojej kariery zawodowej zdobyła bogate doświadczenie w prowadzeniu spraw z zakresu prawa rodzinnego.
Wykonuje praktykę adwokacką także w sprawach z zakresu prawa cywilnego, spadkowego i karnego. Przed podjęciem się prowadzenia sprawy przedstawia możliwe rozwiązania, a także zapewnia staranne działanie w prowadzeniu sprawy.

Mój zespół

Magdalena Jabłońska
Magdalena JabłońskaAplikant adwokacki
Obecnie odbywa studia doktoranckie na Wydziale Prawa, Prawa Kanonicznego i Administracji Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego. Od 1 stycznia 2012 r., aplikant adwokacki Okręgowej Rady Adwokackiej w Lublinie.
Wioleta Czyż-Zdunek
Wioleta Czyż-ZdunekAplikant adwokacki
Ukończyła studia prawnicze na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej. Od 19 grudnia 2013 r., aplikant adwokacki Okręgowej Rady Adwokackiej w Lublinie.
Arkadiusz Ciągło
Arkadiusz CiągłoAplikant adwokacki
Ukończył studia prawnicze na Wydziale Prawa, Prawa Kanonicznego i Administracji Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego. Od 1 stycznia 2012 r., aplikant adwokacki Okręgowej Rady Adwokackiej w Lublinie.
купи сковородусоздать стикерзароботок на ютубе